Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy medence Rtg. Képem,...

Van egy medence Rtg. Képem, segitenétek, hogy mi a karikán belül levő törés szerűség? (KÉP)

Figyelt kérdés

Szal, a piros karikán belül van egy törés szerűség, viszont a mai napig igy élek ezzel a jelenséggel, miért nem kapcsolódik ott össze a szeméremcsont?!

[link]


Köszi!


2011. júl. 6. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szültél?
2011. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D :D

Nézd a csipő lapátok szélességét, ill. a szűlő csatorna méretét, ez egy férfi medence :)

20/F

2011. júl. 6. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól van, látom. De mi történt veled?
2011. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tavaly júl. 17-én volt egy motorbalesetem, tört a medencém, térdem sérült stb... trombózis, szal van mit sorolni :S

És az ott normális lenne?!

2011. júl. 6. 11:44
 5/8 neewollah ***** válasza:
Normális,annak ott nem is kell összekapcsolódnia-ott van a symphisisnek nevezett izület-vgyis hát inkább egy porc,amit a rtg-en nem mutat ezért tűnik úgy mintha nem kapcsolódna össze
2011. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
éértem, ez volt a tippem nekem is! viszont a jobb oldali(képen) űlőcsont nem áll kicsit érdekesen? mintha a szentlélek tartaná?!
2011. júl. 7. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A combcsont forgói (nem tudom a pontos nevét) hogyhogy nem egyforma hosszúak? Vagy nem teljesen szemből készült a röntgen?
2011. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Persze, nem egyforma, mert ferde lett az egész kép :S

Viszont a jobb c.csontom 1cm-mel rövidebb.

2011. júl. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!