Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatok vannak...

Milyen vizsgálatok vannak egészségügyi alkalmasságin (informatikus)?

Figyelt kérdés

Most mentem egy céghez (első munkahelyem), de nem tudom mit várjak. Milyen vizsgálatokat végeznek el ilyenkor, milyen betegségek vannak, amin meg lehet bukni? Nem tudom, nem értek ezekhez...

(lány vagyok)


2011. júl. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmérik a vérnyomásodat. Kb ez lesz a legdurvább vizsgálat. Megkérdezik milyen magas vagy és hány kiló. Nagyjából ennyi. Emiatt ne parázz!
2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vesznek vért, vizelet, tüdő, stb mintákat?

Ismi azt mondta h elvileg az az "általános" vizsgálet, de nekem lövésem nincs...

2011. júl. 7. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Vér, vizelet és tüdő (?????) minta? :D Persze... Egy informatikusnak. Hogyne. Aztán elküldenek terheléses EKG-ra és 6.5 km-ert kell lefutnod hegymenetben... :D Nem lesz semmi, nyugodj meg.
2011. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában belgyógyász megvizsgál, ennyi, de van ahol az orvos elküld szemészetre is.
2011. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az orvos megnézi, jó e a szemed, vérnyomást mér, kikérdez, milyen betegséged van, esetleg egy tüdőszűrésre elküld.
2011. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja csak általános vizsgálatok vannak alkalmasságin(magasság,súly,látás,hallás,vérnyomás,lúdtalap,szíved,tüdőd hallgatják meg,gerinc),bár hallottam olyat ahol meg tapizták a mellet is,de ez nem kötelező vizsgálat,ilyenkor lehet szólni,ezt nem engeded,erre viszont középsuliba is készülj fel,mert valahol igen durva vizsgálatokat csinálnak,ha nem mersz szólni.Egy vizsgálat sem kötelező ami számodra nem fér bele.
2011. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs munkahely,azt hittem sulis vagy,akkor a magasság,súly,gerinc,lúdtalt nem lesz.


Csak látás,hallás,vérnoymás,tüdő,szív meghallgatása,igen ritkán vérvételre utalják az embert.Azt megkérdezheti voltál e rákszűrésen,de a vizsgálat elvégzésére nem kötelezhet,csak megkérdezheti.De itt is érvényes ha valami igen kellemetelen lenne számodra akkor nem kötelezhet rá.

2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrést csináltasd meg -
2016. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!