Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellműtét TB-re. Hová fordulja...

Mellműtét TB-re. Hová forduljak elösször? Milyen orvoshoz? TB. Támogatásban részesülök, csak nem tudom hol kezdjem el.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem lehet TB-re csak ha már súlyos hátproblémáid vannak miatta, nem bírja el.
2011. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a két mell között nagyobb mint 30%eltérés van,tehát asszimetrikus a mell,akkor A TB.támogatja a műtétet.Milyen orvost kéne felkeresni.A legközelebbi kórházban kit kéne felkeresni?
2011. júl. 25. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol lehet utánaolvasni ennek a 30%-nak? Vagy csak hallottad egy ismerősöd ismerősétől?
2011. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először is nőgyógyászhoz kell menni,és ő megállapítja,hogy tényleg nagy-e az eltérés a két mell között..Ha igen akkor a további lépéseket tőle fogod megtudni..De mivel a mell eltérése csak esztétikai probléma,és nem egészségügyi (akárcsak az elálló fülek,nagy orr) nem biztos,hogy a TB fogja támogatni..De nem itt fogod megtudni a választ.Menj nőgyógyászhoz,és vele konzultálj.
2011. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy plasztikai sebész mondta el nekem,érdeklődtem hogy hogy működik és van-e mód a TB támogatásra.Csak most gondolkoztam kit is kéne felkeresni.Milyen doktort?
2011. júl. 25. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt keress fel először...A többit majd ő mondja el.
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is az egészségednek sem tesz jót mivel,ha nagyobb az egyik melled nehezebb is...Nőgyógyász.Remek erre voltam kíváncsi!köszönöm.
2011. júl. 25. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt érdemes áttanulmányoznod, biztos hogy találsz benne számodra hasznosat.

2011. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pedig azt javaslom, hogy keresd föl a lakóhelyed szerint illetékes Egészségbiztosítási Pénztár Területi Hivatalának Egészségügyi Osztályát (nem a Kormányhivatali, hanem az OEP-es részt!!!!), ahol az ellenőrző főorvosok (akik pontosan ismerik az erre vonatkozó jogi szabályozást), ahol pontosan tájékoztatni fognak arról, hogy "jár-e" a Tb. finanszírozás, s ha igen, miket kell becsatolni. Az erre vonatkozó kérelmet úgyis oda kell majd benyújtanod! :)
2011. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!