Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Industrial piercing- Mit...

Industrial piercing- Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szúrattam a piercinget, és úgy látom nem akar begyógyulni. Begyulladt, és fogalmam sincs, hogy mitől, hiszen mindig lefertőtlenítem. Az ékszert még nem cseréltem, de azt is mindig lefertőtlenítettem. A seb még fáj 1 kicsit, (gondolom a gyulladás miatt) és látom, hogy egy picit gennyed is.


Nemtudom, hogy mi lehet a probléma, kérlek segítsetek!

Mivel kezeljem még?


ui.: Végső elkeseredésemben arra gondoltam, hogy a hajamat van, hogy leengedve hordom. Lehet, hogy ez okozza a gyulladást?


2011. júl. 26. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A hajadról a por is okozhatja, de lehet alvásnál a párna megdörzsöli stb

Ápold továbbra is azt majd lesz vele vmi

2011. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 merci93 válasza:
a hajadat ne nagyon engedd rá! használj betalint, de ne áztast halálra! de a legjobb rá a tetrán kenőcs! viz ne érje és ne nagyon piszkáld! az normális ha picit begyullad és egy picit gennyes!csak vigyázz nehogy elfertőződjőn! mondom egy Tetrán kenőcsöt mindenképpen szerezz be! 3 hét nem oylan hossz idö! türelem:)
2011. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem, ha jól emlékszem nem gennyedzett, csak rettenetesen fájt hónapokig. Itt elég érzékeny a porc, az is lehet, hogy eltört, bár ha szúrták,akkor kevesebb rá az esély. 3 hét nem sok idő, hónapokig is eltarthat. Légy türelmes, és kezelgesd óvatosan!
2011. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Eleinte betadine-nal, mostanság pedig octenisept spray-vel kezeltem, de akkor mindenképp beszerzek ilyen kenőcsöt! Azt ajánlotta egyik ismerősöm, hogy kenjem be neogranormonnal, de ódzkodok ilyesmit rákenni. Lehet egyáltalán?
2011. júl. 27. 00:11
 5/7 merci93 válasza:
szerintem a neogranormon is jo. az is gyulladás csökkentő. én kiskorom ota mindenre használomXD
2011. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A betadin és a gyulladáscsökkentők jók szerintem, viszont alkohollal (pl. sebbenzin stb.) ne nagyon, mert elvileg az nem engedi annyira begyógyulni a sebet.
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ajak piercingem volt..de a Tetrán nem ért sokat..nekem a BACTROBAN nevű kenőcs hatott :D
2011. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!