Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rotator köpeny szakadásának...

Rotator köpeny szakadásának mennyi a regenerálódási ideje?

Figyelt kérdés
3hónapja egy rossz fogással kezdett felhúzás miatt megroppant a vállam. Azt hittem nem komoly, hogy csak sima rándulás, vagy hasonló...még be se volt dagadva. A fájás egy ideig múlogatott, de egy ideje már semmi változás, ha már kicsit is terhelem akkor bizony fáj. Ma mentem orvoshoz, megröntgeneztek, azt mondta hogy ebből nem látszik semmi, és küldött MRI-re, de azt majd csak jövő héten tudják elvégezni. Egyelőre a rotator köpeny szakadására gyanakszik, és így ahogy utánanéztem, a fájdalom leírásából ítélve tényleg az lehet. Azt szeretném megtudni, hogy ha valakinek volt már hasonló, vagy szakértő a témában, hogy mennyi ideig tart a gyógyulása ennek a sérülésnek, és hogy mennyire lesz olyan, mint előtte? 22f, ha ez számít valamit a gyógyulásban... Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 27. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

MRI eredményét azért várd meg. Nekem is volt ilyen sérülésem, kombóba izületi tokszkadással. Nem akarlak elkeseríteni, de ez egy nagyon komoly dolog, óriási akaraterő kell, hogyha újra sportolni akarsz. Én most vagyok azon a szinten 1,5 év után, hogy 100%-ban helyrejött, nem fáj-bár nagyon kell vigyázni rá, mint a hímestojásra

Minden esetre az orvosod utasításait kell követni, majd a saját lábadra kell állni. Nekem a dokikkal nem volt szerencsém, összesen 6-nál voltam pedig. Magamnak kellett rájönni dolgokra.

2011. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A barátomnak pont most lett 1 éves a sérülése és még szenved vele...ő is volt már 1000 dokinál komolyan mondom, hetente jár masszásra, 100 000ket elköltött már mindenféle vacakra...úgyhogy kitartás :)
2012. szept. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!