Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz -e, hogy pl. térdműtét,...

Igaz -e, hogy pl. térdműtét, v. bokaműtét előkészületei során (valamennyi időre) az alsónadrágot is le kell vetni (s ha igen, miért)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 16:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem nem rég volt térdműtétem, és polóban, rövidnadrágban voltam.
2012. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem 6 napja volt térdműtétem és egyedül a bugyim maradhatott rajtam, plusz kaptam egy kórházi köntöst attól, aki a műtőhöz tolt, majd mielőtt át kellett másznom a műtős ágyra, letakartak egy zöld takaró szerűséggel, de mindvégig úgy, hogy nyaktól lefelé takarásban legyek. Ha akkor nem vették le rólam a bugyit, amikor már elaltattak, akkor rajtam volt. :D Amikor elszorították a combom, hogy vértelenség legyen, akkor se húzták fel addig a zöld plédet, hogy a bugyim kilátszódjon. Amikor a tappancsokat felrakta egy hölgy a mellkasomra, akkor is diszkréten emelte fel a plédet, és nem látszott ki a mellem. 16/L
2014. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Úgy látszik, helye (kórház, város) és orvosa (ill. szakdolgozója) válogatja, hogyan csinálják. Itt is az van, hogy úgy csinálják, ahogy nekik (valamiért) jobb - úgy is mindent meg lehet magyarázni egy átlag földi halandónak (vélt, v. valós szakmai indokokkal alátámasztani).
2014. aug. 18. 11:07
 14/14 anonim válasza:
Igen, így van! Előző voltam :)
2014. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!