Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ez gond? (tüdőszűrés és...

Most ez gond? (tüdőszűrés és üzemorvos)

Figyelt kérdés

Diákmunkán leszek, és a szövetkezet adott beutalót üzemorvoshoz...azt mondták, hogy ha utána megyek tüdőszűrésre, mondjam azt az orvosnak, hogy már voltam...

Az orvos meg is kérdezte, de azt is, hogy mikor...na én meg azt mondtam neki, hogy előző nap, pedig aznap délután mentem el. A kiskönyvemben tehát 1 nappal korábbi dátum lett beírva, mint mikor csináltattam. Ez így gond lesz?


2011. aug. 6. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Akár félre is érthette vagy el is írhatta a dátumot, 1 nap miatt senki nem fog bántani senkit (se téged, se az orvost). A lényeg, hogy valóban minden szükséges vizsgálatod meglegyen. Máskor azért figyelj, hogy pontos dátumot mondj a dokinak :=)
2011. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2011. aug. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!