Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől függ hogy kell-e fizetni...

Mitől függ hogy kell-e fizetni a tüdőszűrésért? Milyen diákmunkákhoz kötelező? Vagy nincs kivétel?

Figyelt kérdés
Évek óta járok szűrésre, mert ugye kell (amúgy minden diákmunkához kötelező, vagy csak 1-2-höz?) a nyári munkához. Minden évben mesél róla valaki, meg hogy drága (???) tőlem még SOHA nem kértek érte pénzt! Monják ekkor, 35 év felett ingyenes, de most vagyok 23, ezelőtt meg csak fiatalabb voltam, 17 éves korom óta járok.... most akkor mitől függ hogy ingyenes-e, mert nem akarok érte fizetni továbbra sem... nemhiszem hogy idéntől kell fizetni érte, mert előtte is minden évben mondták, én meg kiröhögtem őket hogy dehát ingyen van... barátom is ezt mondta hogy fizetős, tavaly elmentem vele mert kellett a munkahelyére (nem diák) és neki sem kellett, meg is lepődött. Egy másik dimenzióba ugrok át néha, vagy mivan??
2011. aug. 16. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is mindenki azt mondja hogy pénzes, mégsem fizettem még érte én sem soha. most akkor WTF??? :D


35 alatti/L szintén diák

2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, h 45 év alatt 800 Ft, felette ingyenes

én 25 vagyok és kellett fizetnem, plusz kell háziorvosi vagy üzemorvosi beutaló

2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na jó, nekünk meg mindig azt mondják amíg nincs tsz. ne is menjünk az üzemorvoshoz. tényleg kezd minden éééérdekessé válni, bár volt már h elöbb voltam üzemorvinál mint tsz-n, megkérdezte mikor voltam szürni, mondtam h nemtudom, aztán aláirta a papirkáimat. ennyi volt a nagy vizsgálat.
2011. aug. 16. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
utazás a világok között. néha egy olyan világba kerülünk, ahol ingyen van a tüdőszűrő. micsoda kiváltság :) lenne ingyen sör is, de az már mennyország.
2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam májusba, nekem azt mondták,hogy 30 alatt kell fizetni, 30.életévet betöltöttnek nem! 30 N
2011. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!