Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem érvényes a TAJ számom,...

Ha nem érvényes a TAJ számom, akkor hogyan tudok magam után fizetni, hogy biztosított legyek?

Figyelt kérdés
Mi a módja és mennyibe kerül ez nekem havonta? ( oep oldalán és magyarorszag. Hu szerint érvényes de a kórházban a betegirányítónál azt mondták, hogy nem érvényes)
2009. ápr. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Havi 4.500,- Ft-ba kerül, az Apeh-nál lehet rá megállapodást kötni. Az esedékesség hónapját követő hónap 12-ig kell megfizetni.

2009. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

én is kerestem az oep oldalán csak nem találtam :-((

2009. ápr. 16. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
a 09T1011-es nyomtatvánnyal kell bejelenkezni és ezután az apeh küld határozatot és csekket
2009. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb ha keresel egy könyvelőt,Ő megigényli neked az összes papírt,és csak a csekket kell várnod. 4500Ft havonta,általában egy évre előre kiküldik.
2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
küldi, küldi... én január óta vártam a csekkeket, többször telefonáltam, nagyon sokszor nem is vették fel (vagy sokszor foglaltat jelzett), majd amikor nagynehezen tudtam vkivel beszélni, akkor biztosítottak, hogy 1-2 héten belül kiküldik. Vártam, nem jött. Aztán megint telefon, nem veszik fel, foglalt... Na végre felvették, azt mondták kiküldték, a napokban megkapom. Persze megint semmi... Na megint telefon! Érdeklődésemre azt a választ kaptam, hogy bizony ők kiküldték, de vissza is kapták azzal, hogy a címzett ismeretlen!!! ÉRDEKES!!! Na erre felkerekedtem, hogy mostmár csak utánajárok személyesen, mert telefonon keresztül úgy látszik semmit sem lehet elérni! Meg is kaptam a határozatot, meg a 12 db. csekket. Majd itthon, amikor kibontottam a borítékot, akkor láttam, hogy nem is a valódi címem szerepel rajta... Ennek függvényében várhattam én az előző kiküldött postámat!!! Ja, azóta többször próbáltam őket hívni, hogy korrigálhassák a tévedésüket -mert így nem leszek hajlandó büntetést fizetni a késedelem miatt-, de egyszer sem vették fel... no comment...
2009. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4500 Ft-ba kerül havonta, amit csekken kell befizetni és valóban kiküldik egy évre előre a csekkeket.


11:13: ez már nevetséges! Nekem meg tévesen küldték ki idénre ezeket a csekkeket, mert én biztosításban vagyok már. Egyiknek tévedésből küldenek, a másik, akinek szüksége lenne rájuk meg nem kapja meg őket.

2009. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

minek vannak az apehosok? jutalmakért?

a tb-t elintézni, vagy egyáltalán érdeklődni!!! lehetetlen telefonon, senki sem ér rá beleszólni egy mondatot, el tudom képzelni ahogy egy vöröshajú, a sok üléstől dagadt nagyszájú negyven éves hárpia röhög a képét kajával tömve , hogy hahaaaa nem veszem fel úgysem veszem fel, hahaaa nem fogom azért sem felvenni. igaz ezért kapná a fizetését de nem számíííííít. felszámolnám ezeket a léhűtőket.

na meg a 2 ügyfél aztán fél-háromnegyed óra kv szünet. és így tovább.. ezek sírnak? na szerintem fogják be. főleg az év végi suska miatt.

2010. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!