Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan csípik le a szemölcsöt...

Hogyan csípik le a szemölcsöt a sebészeten? (lent)

Figyelt kérdés

Az orvosnak mondtam hogy egy anyajegyet leszedetnék a halántékomról, mert elkapartam régen és útban van. Mondta hogy injekcióval érzésteleníti.

A szemölcs a hónom alatt van, igazából egy kisebb bőr tartja.Azt mondta hogy jobban fájna az injekció amit oda adna mint ha lecsípi.De mivel vagy hogyan csípik ezt le?


Ma délután megyek, akinek volt hasonló írjon.


2011. aug. 31. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fagyasztják.
2011. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kis szemölcsöt leégettek. Forró kis fém izét nyomott hozzá, és úgy. Nagyon picit fájt csak. Az injekció biztos jobban fájt volna. De ez persze attól is függ, hogy milyen szemölcs.
2011. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező !

Nem kell aggódnod egyáltalán nem fáj,nekem a könyökömről szedtek le egyet,és semmit nem éreztem.Utána pár napig kicsit kellemetlen,de elmúlik.


Ne izgulj :)))

2011. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát az enyém olyan hogy van a szemölcs és azt egy pici bőr tartja igazából. Csak az hogy levágják...nem jön újra vissza?gyökerestől kellene nem?


De majd kiderül , biztos jobban fáj majd a halántékomra adott injekció.


Ezzel szerintetek másnap tudok gyógytornára menni(gerinc)?

2011. aug. 31. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!