Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meghalhatok? Nyers tésztát...

Meghalhatok? Nyers tésztát ettem. Nagyon fáj a hasam.

Figyelt kérdés
Vettem pizzát a boltban. Azt hittem mikrósat veszek, így abban csináltam meg, de miután megettem akkor tűnt fel, hogy ez sütős volt, így nyersen ettem. Kb. 1 órája. Mit csináljak?? Elég szarul vagyok.
2011. szept. 7. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

reméljük, meghalsz...de legalább ne szaporodj



mikrós pizza az milyen amúgy?

2011. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

maximum hányni fogsz, vagy megy a hasad. De ha NAGYON nagyon rosszul vagy, akkor hívd ki a körzeti orvost! És máskor óvatosan.

Jobbulást!!!

2011. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért ne reméljük szerintem. Olyan mint a másik, csak mikróban is lehet csinálni. Olyat szoktam venni, csak most mellényúltam..
2011. szept. 7. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Ennyitől miért halnál meg? úúristen.Megnyugodtam,hogy nem én vagyok a leghülyébb ember...

Élelem!Nem méreg!Max hasfájás / hasmenés stb...de meghalni?-.- gondolkozz előbb. Amúgy meg aggódj csak és vedd továbbra is a sok xart...ha már csak az ilyen "ételeket" ismered és ezeken élsz ;)

2011. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valójában nem szoktam ilyeneket venni. Csak elfogyott a pénzem, és ezt a hetet így kell kihoznom :(
2011. szept. 7. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

elfogyott a pénzed? és ilyen ócskaságokra költöd? édes istenem, amennyibe az a pizza került, annyiból kihozhattál volna egy négyszer akkora normális feltétes, saját gyártású pizzát is....


arról nem is beszélve, hogy sokkal táplálóbb kaját is vehettél volna belőle


a készételek a legdrágábbak


tényleg hülye vagy....

2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
150 Ft csak
2011. szept. 7. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
150 Ft-os pizza, az milyen? :S
2011. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne bántsátok!Olyan kis aranyos:)Nem fogsz meghalni....
2011. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz meghalni. Én igazi, nyers tészta evős vagyok gyerekkorom óta. Pedig már akkor is mondták, hogy nem egészséges. De én csak ettem és ettem. De a gyomrom bírta is. Egészen mostanáig. Ma már megfájdul a gyomrom tőle (elfinnyásodott). Ha meg lehetne halni tőle, akkor én már 35 éve nem élnék.

Ha nem bírod, akkor legközelebb legyél óvatosabb.

2011. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!