Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az én nagymamámnak miért nem...

Az én nagymamámnak miért nem jár ugyanaz a kiváltság?

Figyelt kérdés

Ápolónő vagyok.

Az én drága nagymamám kórházba van, és már csak a csecsemő kórterembe jutott neki hely, ahol nincs nővérhívó, így pisilni se tud kijutni, ha nem alszom mellette a stokin, mert egyedül nem tud.

De mikor a polgármester testvére feküdt nálunk, vagy a jegyző, vagy a konyhafőnök anyukája, nekik mindenük megvolt, a szó szoros értelmében...


2009. ápr. 21. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mert Te nem vagy polgármester.
2009. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szomorú, de igazad van!
2009. ápr. 21. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyugodj bele, addig szekáld őket, amíg nem helyezik át. Az, hogy eü. dolgozó vagy, nem változtat a dolgon? A főnököd nem tud protekciót kérni? Persze nyilván a pénzre hajtanak, egy borítéktól biztos lenne ágy.
2009. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogadták el.

Hiába minden:-(

De én ott vagyok neki...


Köszönöm mindenkinek

2009. ápr. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!