Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellkasi fájdalommal mentem...

Mellkasi fájdalommal mentem háziorvoshoz, erre a pajzsmirigyemmel küld el vérvételre, most mi van?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem! Minden este mellkasi fájdalmam van 2 hete, elmegyek tegnap a dokihoz, csinál EKG-t, majd meghallgat és belenéz a kórtörténetembe, mondja, hogy hagy nézze meg a pajzsmirigyem, megnézi, és végül azt mondja, hogy az EKG jó, a pajzsmirigyem nagyobb, menjek el vérvételre(TSH). Kérdem akkor a mellkasi fájdalommal mi a helyzet, stressz okozza, vagy szedjek rá valamit, mert tényleg minden este olyan érzés, mintha a mellkasomra ülnének, szorít bal oldalt, szúr is néha. Erre nem mond rá semmit, 2 hét múlva menjek vissza, megnézzük a vérvétel eredményeit, nem tudnak mit tenni a fájdalommal, mert múló, nem tartós, egész napos. Tegnap este már majdnem az ügyeletet hívtam, mert olyan hirtelen rám jött ez a fájdalom, nagyon megijedtem. Most komolyan: mi köze a mellkasi fájdalomnak a pajzsmirigyemhez, nem értem! És ha történik velem valami, akkor mi lesz? Fájjon még hetekig? Nagyon nem értem..
2011. szept. 15. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukámnak pajzsmirigy problémája volt - az okozta nála a stresszt és a szívproblémáit is az idézte elő. Mióta megműtötték, minden rendben.

A pajzsmirigy egy csomó olyan dolgot befolyásol, amikre nem is gondolnál.

Nem hülye az orvosod, nyugi!

2011. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet köze a pajzsmirigyedhez, hiszen a pajzsmirigyhormonok többek között befolyással vannak a szívizmokra. vérnyomásra, pulzusra.
2011. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pajzs mirigy csinál mellkas fájdalmat ,nem hülyék az orvosok tudják mit csinálnak!
2011. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon rosszul vagy akkor ügyelet, vagy kórház!
2011. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezet minden része összefügg. Ha valami fáj, azt egy másik szerv betegsége is okozhatja. Meg kell keresni a bajt. Az orvos nem csodatévő, hagyd dolgozni. Ő látott téged, tehát biztos tudja, hogy nem haldoklasz. Úgyhogy nyugi. Nagyon frontos idő van ez is lehet probléma. De addig is mit várnál? Állítsák meg a világot, vagy vakon szedjenek ki belőled ezt azt?
2012. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!