Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Besínezték az ujjam, egy pici...

Besínezték az ujjam, egy pici darab letört elvileg, de nem mozdult el. Szerintetek, ha nem mentem volna el, lett volna valami bajom?

Figyelt kérdés

Előtte itthon be volt fáslizva, és úgy is maradt volna. Csak valami hirtelen felindulásból mégis elmentem, de előtte nem gondoltam át, és nem voltam felkészülve a sín következményeire (minden amit pillanatnyilag csinálok a szabadidőmben (hangszer, sport), és természetesen ezeket szeretem csinálni, az 3 hétre felfüggesztve), és így most hirtelen eléggé ki vagyok bukva... vagyis inkább nagyon rossz kedvem van, nagyon hosszúnak tűnik ez a 3 hét.

Ja a másik, hogy rendelőintézetben voltam, tehát valamiért olyan érzésem is van, hogy nekik az a jó, ha nekem be van kötve a kezem, mert ebből ők pénzt kapnak... tudom, hogy ez elég rossz felfogás, és hogy a saját egészségem fontosabb, de nem lehet benne valami?


2011. szept. 15. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy elmentél megnézetni és sínbe rakták. Törést rögzíteni kell, különben lehet, hogy rosszul forr össze és egész életedben rossz marad az ujjad. Inkább legyen 3 hétig sínben.
2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!