Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért cseszett le ennyire a...

Miért cseszett le ennyire a doktor?

Figyelt kérdés
fél3kor mentem le a háziorvoshoz. Azt ki emelem, hogy 4ig tart a rendelés. Nem volt ott senki, a doktor és asszisztense netezgetett, 5perc után felálltam..utánam jött az asszisztens, hogy ne menjek de mit keresek itt. Hát mondom a doktor nőhöz jöttem O.o elég kellemetlenül éreztem magam..rendesen leb*szott a doki is, hogy mért ilyen későn kell jönnöm. Ha ez probléma akkor mért 4ig van a rendelés? komolyan alig vártam, hogy végezzek.. :S
2011. szept. 19. 14:53
 1/6 Niburta válasza:
100%
Mert sietett a doki a magánrendelésére, ők nem érnek rá a tb-s betegekre és megzavartad őket egy jó kis online pókerezésben.:( Örülj neki, hogy beengedett és nem kötelezett rá, hogy térden állva kérj bocsánatot, mert beteg mersz lenni.... Magyarország....
2011. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen mondom ezt, de az orvosod egy paraszt. Még ha lett volna előtted tíz ember, akkor is lehet kultúráltan közölni, hogy nem tudnak több beteget fogadni. Így viszont totál érthetetlen. Ilyenkor mond nyugodtan, hogy így is korábban kellett eljönnöd munkából, hogy legalább mostanra odaérj. Sok ember van így.
2011. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy magánrendelés..akkor írja ki hogy 3ig vannak, akkor aláírom hogy előbb megyek.. A viccesebb az, hogy közölte arcüreg gyulladás..mondom a végén szeretnék igazolást..és adott a mai napra.. Eddig tök aranyos volt a szememben ez a doki..:S most már találkozni sem akarok vele..
2011. szept. 19. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom is hulladék! Semmit se tud az ég világon, én magyaráztam neki egyes betegségekről...
2011. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:S szerencsére nem ő a dokim, csak az enyém délelőtt volt, hozzá nem tudtam menni :/
2011. szept. 19. 15:04
 6/6 anonim válasza:
mert egy tőparaszt:) vagy nem jól jár valamelyikőtök órája. bár az előbbi valószínűbb...:)
2011. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!