Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki hívtak már vissza tüdőszűrő...

Ki hívtak már vissza tüdőszűrő után a tüdőgondozóba és miért?

Figyelt kérdés
Most kaptam levelet, hogy az Ön érdekében haladéktalanul keresse fel a tüdőgondozó szakrendelést. Nagyon megijedtem. 30 éves vagyok dohányzom, de semmi tünetem nincs.
2011. szept. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! Engem is hívtak már vissza azért, mert nem lett jó a felvétel és meg kellett ismételni!
2011. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31 vagyok, szintén dohányzom, és néhány évvel ezelőtt rám is a frászt hozták. Kiderült, hogy csak egy ér árnyéka vetült rossz szögben a felvételre. Ne izgulj, általában ilyen apróságok miatt hívnak vissza (vagy rossz lett a kép). Majd írd meg mi volt.
2011. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Engem 26 éves koromban hívtak vissza. Mindkét tüdőfelemen egy-egy tenyérnyi folt volt.Nagyon megijedtünk, anyáék ott sírtak, hogy meg fogok halni...

Aztán kiderült, hogy csak váladék, a jó kis háziorvosom egy évvel azelőtt elnézett egy tüdőgyulladásomat..

Valamilyen kanalas, iszonyú rossz orvosságtól teljesen rendbe jöttem!

De azóta is van egy kis félsz bennem minden évben.


biztos veled is valami ilyen van, ne ijedj meg (tudom, könnyű azt mondani)!

2011. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak már vissza, mert ott felejtettem a tb-kártyám. Mondjuk nekem nem írtak levelet, csak telefonáltak.
2011. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"rám is a frászt hozták. Kiderült, hogy csak egy ér árnyéka vetült rossz szögben a felvételre"


Kedves bagóskám!

Azért ugye tudod, lehetett volna más is?


A sógorom meghalt. A háziorvosa kérte a boncolását, mert nem tudták eldönteni, hogy tüdőrákban halt meg, vagy gégerákban? ( tudod, kell az "utolsó" jelentéshez!) Hát ebben az esetben a tüdő győzött.

2011. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09-24 19:37 vagyok.

Kedves

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:05.


Személyeskedtem én Veled?! Tudod, rengetegen halnak meg sokféle betegségben. Az élet már csak ilyen. Tüdőrákot sajnos nem csak dohányosok kapnak..(sajnos ismertem ilyet).

Sokkal kultúráltabb lett volna, ha a véleményedet személyeskedés nélkül írod meg...

2011. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat (kivéve 59%-oska), látom, nem én vagyok az első... Csak tényleg a frász jött rám. De tényleg semmiség volt, egy árnyékot láttak, de most már nem volt rajta a felvételen!
2011. szept. 28. 17:28
 8/8 profelta válasza:

Kedves Hölgyem és uram


Elég szomorú ha valaki feladja amint nem kéne,

nem tudom, hogy ismeritek a Dávid Tamás professzor

urat, aki már sok embert mentet meg a rákból!

Szokott előadást tartani, Budapesten és vidéken,

ez ingyen szokott lenni, nem kell semmit fizetni

érte!

2013. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!