Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek szerint még mindig el...

Ezek szerint még mindig el van törve?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál, mert már 1 hónapja folyamatosan fáj a farcsontom, és kiderült, hogy 1 éve eltörött, valószínűleg mikor egyszer leestem a lépcsőn és bevertem. Elég szűkszavú volt, azt mondta, még mindig nincsen jól összeforva, ezek szerint még mindig el van törve?
2011. okt. 6. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ejha. El tudom képzelni, hogy nem gyógyult meg teljesen, hiszen erőltetve lett (ültél rajta, mozogtál stb.)

De mikr 1 éve elkezdett fájni miért nem mentél dokihoz? Röntgenre????

2011. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Épp ez volt a gond. Leforogtam a lépcsőről, utána fél napig fájdítottam, majd már nem is fájt. Normálisan ültem, suliban tornáztam (pedig még ma, 1 évvel a baleset után 2 hónapra kiírtak tornáról). Nem is fordult meg a fejemben, hogy eltörött, és hogy menjek dokihoz, de mikor 1 hónapja elkezdett fájni megint, anyuval elmentünk dokihoz, az idiótája nem hogy nem küldött el röntgenre, hofy kizárja a törést vagy valami, felküldött neurológiára, de basszus, a neurológus nem lát belém, hogy most mi is van... Neurológus elküldött gyógytornára mondván, hogy a ferde hátgerincemtől fáj... Isten is így akarta volna, megbetegedtem a gyógytorna időpontjára, így le kellett mondani. Elmentünk dokihoz, ezúttal másik dokihoz, és mondta, hogy már 1 és fél hónapja fáj a farcsontom. Elküldött röntgenre, de hányás-hasmenésem volt, úgyhogy se aznap, se tegnap nem tudtunk elmenni, mára jobban lettem, így elmentünk. Visszamentünk sebészetre, a doki megnézte, azt mondta, hogy nem tenném rá a nyakamat, hogy ez nincs, vagy nem volt eltörve, mert elég furán ferde, meg kicsit rosszul van összenőve, vagyis hogy nincs összenőve mert nincs is még összenőve csak hát ferdén nől vissza, és ezzel sajna nem lehet csinálni semmit...
2011. okt. 6. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!