Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vissza fog nőni? (Kérdésed...

Vissza fog nőni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Belerúgtam az ágyba és felszakadt a lábamon a köröm, egy hét után nagyon mozgott és kiszedtem, ez a köröm még visszanőhet?
2011. okt. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszanő. Ne ijedj meg, ha az elején nagyon girbe-gurba lesz, az majd idővel szépen lenő.
2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, visszanő a köröm, csak vigyázz, sokat szellőztesd a lábad, nehogy gombásodni kezdjen, ezüstkolloiddal fújogasd gomba ellen.

valamint ha elfogadsz még egy jótanácsot, ne vágd le idő előtt, mert mihelyst levágod az lesz a teteje, nem fog tovább körömágyban nőni. Én sajnos beleestem ebbe a hibába és nagyon csúnya lett a körmöm.

2011. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most 2 hete még az elejét sem látom csak a húst
2011. okt. 9. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem visszanőtt, nem is látszik melyik volt az. Igaz egy nyarat úgy jártam végig, hogy egy lábujjamon nem volt köröm. Elég hosszadalmas dolog volt nálam. Majd elkezd nőni ne piszkáld. Az ezüstkolloiddal meg vigyázz, mert a kolléganőmnek megégette a lábát.
2011. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ezüstkolloid egy folyadék, az nem éget.
2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy folyadék! Nem vagyok hülye...

Szerintem túl sokat kent belőle egy helyre és azért váltotta ki ezt a hatást.

2011. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!