Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felkar és kézfej zsibbadására...

Felkar és kézfej zsibbadására van-e valami gyógykrém? Kiegészítésképpen kellene, valamiféle fájdalomcsillapítóra, lazítóra gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől zsibbad? Nem mindegy...
2011. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elképzelésem sincs mitől zsibbad, viszon már éjszaka is nagy fájdalommal jár.

A beutaló viszont csak jó 2 hét múlva lesz...

2011. okt. 11. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval ez nem most kezdődött, hanem már tart egy ideje?
2011. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nincs embóliád vagy trombózisod? A nagyapámnak embóliája volt, és annak is a zsibbadás és a fájdalom volt a jele, de őt azonnal kórházba utalták és megműtötték. Szerintem be kéne menned... hát nem tudom, hova, sebészetre vagy sürgősségire, passz.


Állandóan fáj, és mindig ugyanott? Mert akkor nem nagyon kellene 2 hetet várni.

2011. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tarkod nem faj? Ezt krem nem fogja elmulasztani, tehat kezdjel el tornazni es masszirozni. Belsoleg tudsz fogyasztani gy.novenyteakat, aminek van tisztito hatasa. Csalan es mezei zsurloteat fogyasszal ehgyomorra, es ebbol meg 2-3 cseszevel igyal meg naponta.

Elmehetsz egy szakemberhez is, de te is tudod ezt masszirozni, a lenyeg az, hogy a vert, a szivfele iranyisd, tehat a csuklodtol felfele haladj, nem pedig forditva.

Vegezz fejtornat. A nyakadat kell jobbra, majd balra forditani, aztan fejkorzest vegezz! Tehat igy tudsz ezen most segiteni, aztan az orvosi kivizsgalas fogja kideriteni a valodi okot.

2011. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két napja éjszaka kezdődött. Tarkóm nem fáj... Rémisztő dolgokat olvastam a neten a zsibbadásról! Gerincsérv, bénulás...
2011. okt. 11. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene aggódnod,főleg nem a trombózis miatt,mert az idősekre és nőkre gyakoribb.Lehet,hogy szűk inhüvelyed van és begyullad,amiatt a hüvely nem tágul,viszont a gyulladás nem tud hova terjedni.Zsibbadással és fájdalommal járó betegség.Egy rutin műtéttel megoldható a sebészeten
2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez utóbbi sem sokkal jobb, mint az embólia...

Minden esetre a gyulladásnak sem jó, ha masszírozzák és az embóliának sem, mert ha netán mégis az, és a vérrög elmozdul, és kiköt a szívben vagy az agyban, abba azonnal bele lehet halni.

De lehet, hogy egy tök veszélytelen probléma áll fenn. Csak a 2 hetes időpont kicsit riasztónak tűnik. Próbálj valahogy eljutni dokihoz hamarabb. Főleg ha rosszabbodik a helyzet.

Ha a gyulladást reálisnak érzed, arra esetleg vehetsz gyulladáscsökkentő krémet a patikában, az biztosan nem fog megártani. A Voltaren vagy a Diclac pl. nagyon jó. Van benne fájdalomcsillapító is.

2011. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!