Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken megyek mandulaműtétre...

Pénteken megyek mandulaműtétre. Miket kell magammal vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
2 éjszakát kell bent aludnom.Miket vigyek magammal?
2011. okt. 11. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Törölköző, tusfürdő, köntös, 2db papucs(egyik a csoszogáshoz, másik a tusoláshoz), fogkefe-fogkrém, papírzsepi, rejtvény/újság(hogy gyorsabban teljen az idő).
2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én az egész nyarat csaknem kórházban töltöttem

én vittem pizsamát,köntöst,váltóruhát nappalra,tusfürdő,szappan,fogmosáshoz cuccok,ha akarsz,akkor rejtvényújságot,könyvet,

2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én semmi extrát nem vittem magammal.De utólag cataflamot még vittem volna, mert egyéb fájdalom csillapító nem hatott - mindenkinek ezt adták, így a kórháznak elfogyott a készlete. Utána rágcsák kellenek: ropi, csipsz. engem azzal 'biztattak', hogy rosszabb lesz a szülésnél. Igazuk lett. Azóta már én is tudom a szüléshez viszonyítani. Gondolom, nem altatásban csinálják. Az a lényeg, hogy ne parázz be, még közben sem. Nem lesz egyszerű, fel kell rá készülni. (Én nem tudtam, pedig próbáltam.) Minél fiatalabb az ember, annál könnyebben átvészeli. Én azt hiszem, 27 vagy 28 voltam. A gyerekek másnak rohangáltak. Mi majd bele haltunk, pedig nem vagyok egy hisztis típus!
2011. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én 13 éves lány vagyok,nagyon félek ettől az egésztől.Altatni fognak,remélem azért annyira nem fog fájni.Fájdalomcsillapító ha szükség lenne rá..őszinte leszek..nem tudom lenyelni még a legkisebb gyógyszert sem.De úgy hallottam hogy a "gyerekeknek" fájdalomcsillapító cseppeket adnak.
2011. okt. 11. 13:07
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és még valami.Azt mondta az orvos.hogy darabosat nem ehetek,csak krumplipürét,tejbegrízt és ilyeneket.Meg még a fagyi jót tesz állítólag.
2011. okt. 11. 13:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves ma 13:04-es válaszoló, ropit, chipset aligha tud fogni majd enni, ezt tudhatnád, ha tényleg átestél egy ilyen műtéten! :)


Alap dolgok a tisztálkodáshoz, kivéve sampon, mert hajat nem szabad mosni, ha jól emlékszem legalább egy hétig. (engem anno nem figyelmeztetett a doki, a nővér jött be pont véletlenül, kérdezte, hogy mit csinálok. Mondom megyek hajat mosni.. Á nem nem, azt mondta emlékszem, hogy tilos. Gondoltam magamban, ez szép...)

Kell evőeszköz, pohár, törölköző, köntös, papucsok.


Én javaslom a babapiskótát és kiflit. Ezeket beletudod mártogatni tejbe, kakaóba, elázik, és könnyen megeszed. Mi a kórteremben, akiket operáltak is ezeket ettük, plusz minden nap járt egy fagyi délután. :)


Engem nem altattak, de jobb, hogy elaltatnak téged, mert nem volt valami kellemes. Én 20 éves voltam akkor.


Sok sikert, és mielőbbi gyógyulást kívánok!

2011. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen! :)
2011. okt. 11. 14:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, nekünk kötelezővé tette a doki a csipsz és társai evését. Pontosan, hogy ezektől gyógyul gyorsabban a seb, nem pedig a krumplipürétől. Persze nem a műtétet követő 1.napon kellett enni, de utána igen.

Bocs, kedves kérdező, hogy nem újból a kérdésedre válaszoltam, hanem kommenteltem.

2011. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik klinikán műtenek?

2011. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia!Már szerdán műtöttek Székesfehérváron! :)
2011. okt. 14. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!