Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB által finanszírozott...

TB által finanszírozott pszichoterápia? (többi részlet lent)

Figyelt kérdés
Most voltam ideggondozóban, ők átraktak egy pszichiáterhez, majd november elején megyek hozzá először. Attól tartok ő majd csak gyógyszereket akar belémtömködni, de 18 évesen úgy vélem elég erős vagyok hozzá, hogy a pszichoterápia is segítsen kilábalni a gondjaimból. Egyébként generelizált szorongás állapítottak meg nálam. Mondhatom a pszichiáternek, hogy hadjuk a gyógyszereket? Ha nem, akkor hova mehetek TBsen olyan pszichlógushoz aki végez pszichoterápiát?
2011. okt. 11. 20:02
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
Ha tényleg szabad orvos választás van akkor keress egy pszichológust aki elvállal Tb-sen.Magánrendelésest biztos találnál 100 at is csak nem tudnád gondolom megfizetni.Mit kerestél egyáltalán az ideggondozóban? Nincs ott a közeledben pszichiátriai gondozó vagy rendelő? Jogosan raktak át a pszichiáterhez végül is neki kell ha szükségesnek látja vagy meggyőzöd őt hogy számodra a pszichoterápia az elfogadható gyógymód. A pszichológus orvos a pszichiáter terapeuta,de egymást kiegészítve dolgoznak.
2011. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tuti hogy igeggondozónak hívják a helyet :$, a háziorvos adott beutalót. Ott ilyen teszet csináltattak, és elbeszélgettek velem. Ott mondták, hogy generelozált szorongásom van, és adtak időpontot egy pszichiáterhet. Oda majd csak november elején megyek. Kicsit rosszul fogalmaztam meg előbb a dolgokat. Nem tudom még, hogy valóban gyógyszer akar-e majd adni, de gondolom igen, ahogy azt a pichiáterek többsége csinálja.
2011. okt. 11. 21:35
 3/3 jucus75 ***** válasza:

www.tunderhegy.hu


itt ingyenes pszichoterápia folyik, nézd meg az oldalt.

2011. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!