Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok venni Tigristapaszt?

Neni83 kérdése:

Hol tudok venni Tigristapaszt?

Figyelt kérdés

Szeretnék hátfájáshoz venni,mert nagyon dicsérik,de nem szeretnék neten rendelni.

Előre is köszi!


2011. okt. 16. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Patika. Nagymamám használta, azt mondta ér is valamit, csak azt felejtette el mindenki mondani, hogy baromi büdös, még a könnyem is folyt az erős fűszerek szagától...
2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom nálatok szokott-e lenni ilyen 100 Ft-os jellegű vásár, mert ha igen akkor ott tudsz venni, vagy nagyobb piacokon is van. Én is használom, neten vettem, csak ajánlani tudom, főleg hátfájásra, bár amikor szeded le az majdnem felér egy gyantázással... :)

2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az az a szilikonos bigyó? Ami egy ilyen ruhaféleség, és szilikon darabkák vannak menne? Mert az lehet a TESCO-ban venni!
2011. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem, te másra gondolsz.
2011. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez egy fájdalomcsillapítós gyulladáscsökkentős tapasz!

Köszönöm,DM-ben találtam :)

2011. okt. 24. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100-as és 99-es boltokban is találkoztam már tigristapasszal. egy tasakban kb 4 db van. és 100-150 ft-ba kerül. nálunk bevált derékfájásra, 2-3 nap alatt elmúlt tőle naponta 1-2 tapaszt kell feltenni.
2014. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!