Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SZTK-s rendelés más városban,...

SZTK-s rendelés más városban, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek, és a közeli nagyvárosba akartam sztk-ba nőgyógyászatra időpontot kérni. Azt mondták nem mehetek, mert nincs oda lakcímkártyám. Én úgy tudtam bárhova mehetek...És máshol is voltam már (messzebb), pedig oda sem volt lakcímkártyám. Most akkor hogy van ez?:/
2011. okt. 18. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

sztk rendelésre csak oda mehetsz, ahova lakcím szerint tartozol

ha a körzetedben az adott vizsgálatot nem végzik, akkor mehetsz máshova

2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
illetőleg sürgősségi esetben kötelesek máshol is ellátni, egyébként nem, csak a saját körzetedben
2011. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor a messzebbi nagyvárosban miért láttak el évekig, csak mert ott tanultam, de semmi papírral nem igazoltam?
2011. okt. 18. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se vagyok Pestre bejelentve, mégis egyik helyen simán fogadtak, fel se merült, hogy nem, másik helyen meg nem akartak. De amikor mondtam, hogy akkor nem tudom, hova menjek, akkor mégis sikerült nekik...

Szerintem mindenhol el kellene látniuk.

2011. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!