Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire jó igazán a közgyógy...

Mire jó igazán a közgyógy igazolvány?

Figyelt kérdés

Lányom kapott ,de minimális felhasználható pénz összeggel(Havi 1600Ft+ évi 6000 Ft). Ennél sokkal többet költünk gyógyszerekre sajnos.

Azért igényeltük, mert mindenhol kérdezték hogy van-e a gyereknek , de hát ha csak ennyit "tud" akkor nem sok értelme van.


2011. okt. 18. 14:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem például hiába szakorovs irta fel gyomor gyógyszeremet akkor is annyit fizetem érte mint amikkor házi orvos irta ki.még rá is kérdeztem patikába ha szakorvos irja fel akkor nem e olcsobb azt mondta nem ugyan annyi akkor is.
2011. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nekem is van egy kis gondom ezzel kapcsolatban, a Közgyógyigazolvány nekem is volt, "anno" és én kicsikorom ota szemüveges vagyok, régebben évente mindig az új szemüveget iratam ki vala, pár éve az itteni polgármesteri hivatalban be vonták, és azota nincs, ismát meg igényelném ha lehetne szemüveget feliratni, de erröl senki nem mondot senki semmit, kitudja lehete vagy ne is álmodozak rolla?
2012. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!