Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hosszú várakozási idő? /többi...

Hosszú várakozási idő? /többi lent. /

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bárhová megyünk mindenhol sokat kell várni, de a körzeti háziorvosomnál megalázóan sokat. Türelmes ember vagyok, de ez már nekem is sok. Sok, hogy reggel 8 órától fél tizenegyig 8. betegként mentem be a a rendelőbe, várva két és fél órát. Ha benn vagyok, akkor meg fél órát vagyok benn, csak azért, mert telefonál az orvos. Aztán kávézik...

Arra gondoltam, átmegyek egy másik dokihoz. Mit tennétek a helyemben? Kérem, csak normális válaszokat...


2011. okt. 19. 15:49
 1/6 dorethea ***** válasza:
Kérdezz meg pár ismerőst, hátha ismer valaki egy jót, jobbat. Bár nekem a 2 és fél óra 7 emberre nem tűnik soknak, őszintén. Ezt már csak abból ítélem meg, hogy én is az leszek és tudom, hogy kb mi zajlik le ezidő alatt. A telefonálás/kávézás érhetően idegesítő lehet, nem fogom védeni az orvost. Ha tényleg ennyire kellemetlen, akkor marad a váltás.
2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt nem tudnád még véletlenül megírni, hogy ennek mi a menete?
2011. okt. 19. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem egy napot ott ültél, hogy ennyire kiakadtál, de persze megértem. Viszont mielőtt átmész máshoz,érdeklődj, hogy ott mennyit kell várni,és mennyire alapos az ellátás. Hisz hiába végzel öt perc alatt,ha meg sem néz a doki.

A telefonálással nem értek egyet,de a kávéra én azt szoktam mondani, hogy ő is ember!

2011. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

így sem különösebben vizsgál, ill. megkérdi, hogy megvizsgáljon-e. Ezt komolyan írom.

Már utána érdeklődtem, máshol azért ennél humánusabb a rendszer.

Csak az érdekelne, mi a menete, hogy átmenjek?

2011. okt. 19. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Értem, én úgy tudom semmi extra menete nincs, átmész másikhoz és majd ő kikéri az anyagodat,ehhez talán egy papírt alá kell írnod már az új dokinál.

2011. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, megejtem. Köszi mindkettőtöknek!
2011. okt. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!