Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek csak meghúztam...

Szerintetek csak meghúztam vagy elis szakadt a nyakizom?

Figyelt kérdés
Kézilabdázom és az egyik edzésen eléggé meghuzam a nyakam de ez már 5 napja volt.. és a fájdalom nem múlik, mozgatni se nagyon tudom és aludni sem tudok miatta... csak meghúztam vagy elszakadhatott az izom benne? mit tudnék vele csinálni? már lóbalzsammal kenem azóta de nem segit. előre is köszi:)
2011. okt. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elég érdekes lenne, ha "elszakadt" volna! Egyszerűen meghúzódott (ezt hívják úgy, hogy "torticollis" - előfordulhat akkor is, ha rossz helyzetben alszol vagy huzatot kapsz, stb.)!

Valamilyen izomlazító krém és - ha elviselhetetlenül fáj - egy kis Mydeton tbl. jó rá (sajnos vény nélkül nem adják) - s a türelem is fontos, mert az izomfájdalmak nem múlnak el gyorsan sajnos :((

2011. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez normális h 5 napja már alig tudok mozogni vele? forduljak orvoshoz?
2011. okt. 23. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos "normális" - de azóta biztosan rendbe jött :)
2011. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!