Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet ebből bármi komolyabb...

Sophie Warner kérdése:

Lehet ebből bármi komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
2 hete megbetegedtem, torokfajas, duzzadt nyirokcsomok, stb. a doki adott ra gyogyszert, beszedtem, elmult 3 nap alatt. Tegnapelott eszrevettem hogy megint beduzzadtak a nyirokcsomok, belazasodtam, megint elmenten orvoshoz, foleg hogy leigazolja a hianyzasomat. O az igazolas melle adott egy receptet, ami meg szerinte sem lesz jo a problemara (allergia miatt nem adhatja a "jot" ), es adott egy beutalot a korhazba hogy vizsgaltassam ki magam. Nem akarom elmondani anyukamnak, mert csaladi nyaralast szervezett a szunet elejere, es ha korhazba kene mennem, nem hiszem hogy utznank (nekem nem lenne tul nagy baj, a hatam kozepere nem kivanom, csak o varta mar nagyon). Ha kivaltom a "rossz" gyogyszert, es ha-nem-is-hasznal-de-artani-nem-arthat-alapon beszedem, es nem megyek el korhazba, meddig sulyosodhat?
2011. okt. 28. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Furi ember lehet az orvos arrafelé annyi szent:)))

Nem szoktak csak úgy, előzetes vizsgálatok nélkül senkit kórházba küldeni, ha csak nem nagyon indokolt. A kórházba beutaló kell és egy csomó papír, amik igazolják, hogy pl. jártál fül-orr-gégészeten, vizelet/vér eredmények...stb.

Ezek nélkül, hogy írhat fel gyógyszert pláne azzal, hogy szerinte nem fog használni:)))???

2011. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hat..apukam szerint szakbarbar es meleg, a feleseget pedig azert tartja, hogy legalabb az utobbi ne legyen nyilvanvalo :D

reszletes kivizsgalasra adott beutalot, de azt inkabb hagytam, most meg mar kutya bajom.

2011. nov. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!