Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki zsinegeléssel...

Ha valaki zsinegeléssel próbálja magát megölni, akkor kb mennyi ideig lesz újraéleszthető állapotban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Max 5 perc, ha nem szakad meg a nyakcsigojája, ill a gerincvelő! Ki akarod magad nyírni? Vagy valakit eltenni jobb időkre? Keserves halál, a fulladásos!
2011. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok mást eltenni láb alól, még a feltételezés is elég morbid :S... de azért köszi a választ
2011. okt. 28. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja, orvosi szempontból mindegy, hogy állt meg a keringése, az idő ugyanannyi.


de, én sosem lehetnék olyan elkeseredett állapotban, hogy ilyen gyötrelmes halált válasszak magamnak. inkább vennék egy pisztolyt (szögbelövőt, ha csak ahhoz jutok hozzá) hitelből.

2011. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az agynak oxigénre van szüksége, ezért ha újra is élesztik sérülhet az agya.
2011. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ez a lehető legfájdalmasabb?
2011. okt. 28. 18:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk valaki iszik előtte alkoholt, annyira, hogy már majdnem kezd tőle berúgni akkor annyira nem érzi, vagy igen?
2011. okt. 28. 18:23
 7/8 anonim válasza:
Én beszéltem egy ilyen emberrel, ő is be volt rúgva, de amikor megtette azonnal kijózanodott. Aztmondta hogy olyan érzés volt mintha egy vasvillával nyomnák kifelé a szemét...
2011. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyáva Nyúl vagy! Azonkívül haláli önző is. Nem gondolsz arra, hogy akik itt maradnak pl apád, anyád mennyit fog szenvedni. Ha bánatod van, küzd le, légy erős, sok szép dolog vár még Rád az életben. Nagyon nehéz, szomorú életem lett volna, ha erős hittel magamban és a jövőben nem rendelkeztem volna. én is gondoltam akkor ilyesmire, de a Szanta Lucsia című olasz NÉPSZERŰ DALT KEZDTEM DUDORÁSZNI ÉS AKKOR ELMÚLTAK A ROSSZ GONDOLATAIM ÉS MÁR IS A napfénys olasz tengerparton éreztem magam, pedig akkor még tengert sem láttam. Azóta már legalább 10x voltam ott. Nyuszfül válaszolj! szia Kati.
2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!