Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek fém van a testébe...

Ha valakinek fém van a testében és MRI géppel vizsgálják, akkor a fém felmelegedik vagy kirántja a gép?

Figyelt kérdés
Mind a két változatot hallottam, és nem tudom melyik igaz. Azt értem, hogy mágnes és vonzza a vasat, de miért melegítené fel? Vagy hogyan?
2011. nov. 2. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtommal ilyen esetben nem lenne szabad mri vizsgálatot végezni
2011. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van fem a testemben,nem mehetek MRI-re.Beszelj az orvosoddal.
2011. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kirántja és, a kirántott belsőszerveidet az orvosok mexikói szervkereskedőknek adják el jó pénzért, majd abból a pénzből támogatja a Magyar Orvosi Kamara a piercingipart, hogy minél több embernek legyen ilyenje és minden kezdődik elölről. Tudod, ez egy körforgás, amit Optimus Prime irányít...
2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!