Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S. gyógyszereket vett...

S. O. S. gyógyszereket vett be (? )

Figyelt kérdés

egyik bnőm 0,25 mg os, 100 db os frontinól bevett kb. 52 db-ot.

szédül, koordinációs problémái is vannak, remegnek a kezei és *tágak a pupillái, és fáradtnak tűnik, meg agresszív, meg azt mondja hogy homályosan lát, meg mintha olyan zavart lenne, és kicsit sárga

Nem tudom hogy mikor vette be őket

14 éves kb 50 kg

HÍVJUK A MENTŐKET?????? vagy mit csináljunk?


2011. nov. 3. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal a mentőket! És a gyógyszeres fiolát is kérik.
2011. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
kipróbálhatjátok h mi lesz akkor ha nem hívjátok a mentőt, mert megérdemelné h 14 évesen ilyet csinál
2011. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
AZONNAL,lehet az élete múlik rajta!
2011. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy a mentőket hívd, aztán majd írd meg mi lett.
2011. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Idiota unatkozo tinik, inkabb tanuljatok...
2011. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%

Én is ugyanezt csináltam, ezek voltam a panaszaim is, bár nekem nem hívta senki a mentőket, kialudtam magam és kész.

Az utolsó hozzászólónak pedig üzenném, hogy a buta megjegyzésből senki sem kér. Azért mert te nem vagy az ő helyzetében, nem ismered az előzményeket. Vannak emberek, akik erősebbek lelkileg és vannak, akik belefáradnak a sok megpróbáltatásba. Nyilván te vagy az unatkozó tini, ha ilyen értelmeset tudtál ide írni:)

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
A tied se volt tul ertelmes elhiheted, nem azzal kene villogni, hogy huuu te is ezt csinaltad. Egy 14 evesnek ott vannak a szulei azoknak kellene foglalkozni a gyerekkel, es akkor nem jutnanak idaig... Akinek van esze az nem ilyeneket csinal, az ilyesmi agyatlan emberekre vall, akik a problemajukat nem tudjak maguk megoldani...
2011. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem villogtam vele, csak elmondtam, hogy nem lesz semmi baja, és ezt nem a hasamra csapva mondtam, hanem tapasztalatból. Kívánom neked,h csak egyszer legyél hasonló élethelyzetben aztán majd megtudod...te nagyokos.

Egyébként meg van egy ismerősöm, aki szintén ilyen nagy szájhős volt,mint te, aztán összejöttek neki is a dolgok és csak annyit mondott, hogy most már mindent ért!Pedig ő a gyenge jellemtől igen messze van.

A szülőkről meg csak annyit, hogy ok, hogy vannak, meg ott vannak, de manapság, aki el akarja tartani a családját és fizetni a hitelt, annak akár 2 állást is vállalnia kell és hazaér hulla fáradtan és a gyereke ha nem önző, akkor nem fogja még a problémáival traktálni. Vagy vannak családok, akik egyszerűen nincsenek olyan szoros viszonyban, hogy mindent megbeszéljenek, csak úgymond élnek egymás mellett. Ez van sajnos és nem minden csak fehér és fekete, mint a te fejecskédben. Nagyon bírom ezt a beszűkült látásmódot!

2011. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Az,hogy neked nem lett semmi bajod az egy dolog.De nem mindenkinek olyan a szervezete,lehet ,hogy ő allergiás valami hatóanyagra,vagy egyszerűen nem bírja.

A másik meg az,hogy kíváncsi lennék rá,hogy 14 évesen milyen egetrengető problémáitok vannak,amikre ez a megoldás.

2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Olyan gyomormosást fog kapni, hogy többet ilyet biztos nem csinál, de inkább az a gáz, hogy sárga, mivel ez májproblémára utalhat...
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!