Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » NORMÁLIS bõrgyógyászt...

NORMÁLIS bõrgyógyászt ismertek?

Figyelt kérdés

1 éve szenvedek vLami bõrbajtól a jobb gyûrûsujjamon, a nyakamon és a szemem körül. Eddig 3 doki mondta rá hogy ekcéma, vizsgálat nélkül. Az utóbbi hónapokban terjed a kezemen, már a balkezem ujjain is feltûnt. Iszonyatosan csípi minden, ha begyullad nem bírom behajlítani az ujjaim. Ha ez így megy tovább, lerokkanok...

Ismer valaki lelkiismeretes dokit, aki megvizsgálni is hajlandó?

Mogyoródon lakom, de már a világ végére is elmegyek ha kell :(


2011. nov. 3. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
És kezelted az ekcémára kapott krémekkel?
2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én most megyek egy orvoshoz majd hétfőn Sopronban, akit nagyon dicsérnek... ha gondolod majd megírom milyen volt. Bár ez neked elég messze van.


nekem is megoldhatatlannak tűnő problémám van és sok bőrgyógyásznál voltam már ezzel, de semmi javulás.

2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

www.boror.hu

Itt találsz infót a világ egyik legaranyosabb dokijáról! :)

2011. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kezeltem. Kezeltem 10000ft-os ekcémakrémmel is, bioszappant használok, allergiásoknak való dezodort, nem sminkelek, nem használok parfümöt, kerülök minden fém és ezüsttárgyat. Egyébként úgy is kezdõdött, hogy hirtelen allergiás lettem a fémre...

Sopron valóban messze van, de ha jó a doki, akár addig is elmegyek :(

2011. nov. 3. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Dr. Nagy Évához szoktam menni, ő nagyon jó. (Volt régen, már pár éve nem voltam nála.) Amit 2 orvos is félre kezelt, ő nagyon hamar meggyógyítottam mindig. Valahol a Margit hídnál van a rendelője.
2011. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a bõrõr jónak tûnik, köszönöm a linket :) de fizetõs, ugye?
2011. nov. 3. 17:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Utánanézek a doktornõnek is, köszönöm :)
2011. nov. 3. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, fizetős, de nem vészes az ára. Vidéken 2500, Pesten aszt hiszem 3000 vagy 3500. De tényleg nagyon emberi. Én sokáig jártam, és bizony sokszor előfordult, hogy nem fogadta el a pénzt. :)
2011. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TÖBB ÉVTIZEDE KOZMETIKUS VAGYOK.AJÁNLOM, HOGY MENJ EL BELGYÓGYÁSZHOZ IS. HA MEGÁLLAPÍT VALAMI MÉRGEZÉSFÉLÉT A FÉMTŐL, AKKOR BELSŐLEG IS KEZELÉSRE SZORULSZ, NEM CSAK TÜNETIRE. MINDENESETRE VOLT MÁR TÖBB PÁCIENSEM HASONLÓ ESETTEL ÜDV KOZMETIKUS KATI
2011. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

DR. VERES IMRÉHEZ SENKI NE MENJEN!

Az az ember a bőrgyógyászat cődja. Egy sima pattanásos arccal nem boldogult. A stílusa pedig egyszerűen felháborító. Undorító ahogy félistennek képzeli magát és amilyen magas lóról beszél. És csak a száját jártatja de nem mond semmit... Mindenről dumál csak a lényegről nem. Elkéri az 5000 Ft.-okat de nem javul az ember állapota semmit. Írja fel a semmirevalóbbnál szarabb alkoholos löttyöket azzal az önelégült vigyorral az arcán és gyakorlatilag ebben ki is merül a tevékenysége.

Nem ajánlom senkinek.

2011. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!