Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom megméretni a vércukr...

Hol tudom megméretni a vércukromat?

Figyelt kérdés
Párom tegnap szólt hogy acetonos volt a lehelletem,azelőtt soha. És utána gondoltam, hogy tényleg sokat is iszom, sokat járok vécére. Remélem nem vagyok cukros, így 26 évesen, de sajna minden lehet. Háziorvoshoz nem megyek el személyes problémám van vele, most ezt nem is írnám le hogy mi, de kizárt hogy hozzá menjek emiatt. Tudom ő küldene el vérvételre, de kérlek segítsetek, hogy hol tudom még megméretni a cukrom a háziorvos közreműködése nélkül, van e olyan intézmény, akármi ahol megnézik.
2009. máj. 10. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Minden patikában. De ha magas, akkor úgyis dokihoz kell menni.

Ha problémád van vele, akkor válts háziorvost.

2009. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyógyszertárak, ahol ingyenesen megmérik a vércukrodat. Kérdezgesd körbe a lakóhelyed környékén lévő patikákban.
2009. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Labor körülmények között csak háziorvosi beutalóval tudod megnézetni. Gyógyszertárakban sok helyen mérnek ingyenesen. Ha a családban ismerősök között van valakinek vércukor szint mérője az is egy megoldás.
2009. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is tudtam hogy ott is mérnek, akkor holnap mindenképp elmegyek 1-2 gyógyszertárba ahol találok ilyet! Mégegyszer köszi!
2009. máj. 10. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga felkiáltójeles patikában mérnek vércukrot és vérnyomást ingyen. [link]
2009. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!