Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti beleegyeznétek a csontvelő...

Ti beleegyeznétek a csontvelő mintavételbe ha tudnátok, hogy nem altatnak és nem bódítanak?

Figyelt kérdés
A páromnak csináltak 2 napja és azt mondta nagyon megszenvedett és brutális volt.Kiráz a hideg.Szerintetek lett volna joga kérni bódítást vagy ,,kérni lehet de kapni nem lehet"gondolkodás jellemző a legtöbb helyen.

2011. nov. 30. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
ez borzalmas! Hogy hogy nem bódították? Nem tudom hogy érzéstelenítést lehet-e ilyenkor kapni, de még azt sem kapott??
2011. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
ja, kérdésedre válaszolva, nem mennék bele :S
2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a beteg milyen jogokat érvényesíthet?(amúgy Hodgkin-kóros)Ugyanúgy kapja a kezeléseit mint a vizsgálat előtt.
2011. nov. 30. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok egyedül az a ,,hülye" aki nem menne bele.Lehet felelőtlennek tartanák de ez van.
2011. nov. 30. 19:02
 5/6 coffeez ***** válasza:
Azért nem adtak érzéstelenítőt, mert a velőűrt nem tudják érzésteleníteni. A fájdalom pedig a velőűrbe való jutásnál van, és a csontszövet "megszívásakor". Nem hibázott senki, sajnos ez ilyen dolog :(
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3-szor volt ilyen vizsgálatom. Egyszer se volt se altatás, se bódítás. Érzéstelenítőt kaptam, de nem használt semmit. Mégis mind a hármat túléltem. Kellemetlen, de mit csináljunk, aki nem milliárdos és nem telik magánorvosra, az kénytelen elviselni. Nem ez a vizsgálat a legrosszabb dolog a világon, pl. a kemónak vannak olyan mellékhatásai, amiktől sokkal jobban lehet szenvedni.
2012. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!