Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen lesz az injekció kúra?...

Milyen lesz az injekció kúra? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Holnaptól mandulagyulladás miatt 10 db Retardillin injekciót írt fel a háziorvosom, 5 napig, reggel-este. Már kiváltottam a receptet, de előre rettegek reggel elmenni az orvoshoz. Nagyon rossz lesz? Nagyon fog fájni a vége felé? Köszi a válaszokat.
2011. dec. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog fájni, kibírod. Ne nézz oda, pillanatok alatt megvan és kész.


Én a hasamba kaptam injekciókúrát hetekig. Nem volt kellemes, de túléltem. :-) Behunytam a szemem és valami másra gondoltam. napokon keresztül kellett járnom vérvételre is. Az első alkalommal elájultam. Később már én kérdeztem na melyik karom kell a csapolásra :-) Fel se vettem. Bár az feltűnő hogy folyton beszéltetem az illetőt aki éppen bök, tök mindegy miről beszélünk csak beszéljen valaki hozzám közben.

Ha előre bestresszeled magad az nem jó. Próbálj ne gondolni rá!

2011. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem napokon= hónapokon keresztül jártam vérvételre
2011. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!