Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig érvényes egy EKG eredmény?

Haramia kérdése:

Meddig érvényes egy EKG eredmény?

Figyelt kérdés

4 hónapja csináltak nálam ELG vizsgálatot és szívultrahangot és mindent rendben találtak. (Korábban is mindig.) Szerintetek milyen gyakran érdemes elmenni belgyógyászhoz, vagy meddig érvényesek ezek az eredmények?

(nem dohányzom, nem iszom, jó a koleszterinszintem, jó a testsúlyindexem...)


2011. dec. 21. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
EKG, elírtam bocsi
2011. dec. 21. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Évente egyszer, amennyiben nincs semmi észrevételed.
2011. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez orvosfüggő. Nekem a jó EKG csak egy napig volt érvényes, mivel egy másik doki másnap újat csináltatott ugyanott.

A szabál, az szabál! :-)

2011. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tozlaae válasza:

Általában az EKG-t valaki, valamilyen beavatkozás miatt kéri. Egy EKG addig a beavatkozásig érvényes.

Ha általános állapotfelmérés volt akkor szerintem a legközelebbit akkor kell, ha lesz valami panaszod.

2011. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt érvényes, amíg le nem vették rólam.
2012. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!