Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz hogy kifejlesztenek egy...

Igaz hogy kifejlesztenek egy ojan injekciót, mely kitörli a negatív traumákat az emlékezetünkből?

Figyelt kérdés
Egy családtagom látta a tévében, hogy erről volt szó.. hogy az agyra nem tudom hogy hat, és a negatív emlékeket, traumákat elhalványítja..tényleg lenne ilyen? és ha igen hogyan működik?
2011. dec. 28. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:
* olyan hoppá :D
2011. dec. 28. 13:50
 2/6 anonim válasza:
Ha a hozzászólásban tudod, hogy az "olyan" az ly-vel van, akkor a kérdésben miért j-vel írtad? O_o amúgy szerintem ilyen nincs. Honnan tudná az a gyógyszer, hogy mi a negatív trauma?
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát én is ezen filóztam ..

Amúgy megszokásból irtam j-vel, mert msnen mindig úgy szoktam :D

2011. dec. 28. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
álmodik.
2011. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Az oroszok biztosan kifejlesztettek és az amcsik is olyan szérumot ami úgy manipulálja az agyat ahogy nekik megfelel. Részben vagy egészben kitörölnek mindent mint te a PC. memóriájából. Persze ezeket mély titok övezi. Az elektrosokk is ezt produkálja csak durvábban és "gyógyító" beavatkozásként művelik. Szerintem egyik sem szelektál csak töröl.Az alternatív gyógyításban is van rá példa úgy nevezik hogy Transzcedentális Gyógyászat és persze nincs e.sokk és szérum.
2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aham.. hát mindenesetre érdekes.
2012. jan. 1. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!