Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki gyomírtóval kísérelt...

Ha valaki gyomírtóval kísérelt öngyilkosságot mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb egy órája itta meg (fél üveggel) látszólag jól van...Orvos kizárva, mert nem hajlandó rá, tehát légyszives ne ezt írjátok. Már meghánytatta magát.. valami étel/ital?
2012. jan. 1. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itass vele tejet és hívd a mentőket!
2012. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Darwin díj!!!


De most tényleg, mi az, hogy hallani sem akar orvosról???

Ha fontos neked a személy, akkor ne ide írogass, hanem azonnal hívjál orvost!


Jegyzem ha esetleg meghalna akkor te leszel meghurcolva kötelességmulasztás miatt.

Ha te ittad akkor ez a rész kimarad!

2012. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Muszáj az orvost írnom, mivel nincs más lehetőség. Csak az, hogy a végén sikerül a kísérlet és elpatkol.

Komolyan mondom, hogy nem lehet mást tenni, mint mentőt hívni. Ilyesmit házipatikával nem nagyon lehet megoldani.

2012. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan orvost hivj,igy jart a rokonom,ö egy hetig komaban is volt,elet-halal közt,es amit te nem latsz,marasok a nyelöcsöben,gyomorban,karosodasok stb.
2012. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont hogy a hányás az, amit ilyenkor nem szabad, mert szétbassza a cucc az egész emésztőrendszert.
2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez az ő döntése, hogy nem akar orvost... ha most jól van kb 3órája történt ez..mi baja lehet később? tejet ivott már, köszönöm a válaszokat! holnap mit egyen persze amit tud is.. nem válthat ki kémiai reakciót a szer miatt?
2012. jan. 1. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer leírom!

Ha valami baja lesz és kivizsgálják, márpedig biztos lehetsz benne, hogy kivizsgálják ha megtörténik a baj, akkor te bűnös leszel, mert nem tettél meg MINDENT annak érdekében hogy megmentsd az életét!

Hiába mondod, majd a rendőrségen, hogy az "ő döntése volt, hogy ne hívjak orvost".

2012. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kell leírnod még egyszer, nem fogok 19 évesen egy 43 éves felnőtt nőt kioktatni, ez az ő döntése (ami tök butaság) de ha nem akar akkor mit csináljak vele?! Én csak így tudok neki segíteni, légyszíves ne írjátok ezt, mert nem vagyok előrébb, még ha börtönbe megyek is. Nem egyszer mondtam én is, hogy butaságot csinál, de ha nem akkor nem.
2012. jan. 1. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak azt akartam mondani, hogy nincs olyan, hogy "Ő döntése"!

Ő jelenleg nem beszámítható amit a korábbi tette is bizonyít, tehát neked kell meghoznod a helyes döntést!


Nem lelkiismeret furdalást akartam okozni hanem megpróbáltam segíteni.

Nem neki, neked!

2012. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

Az egyik korábbi válaszoló vagyok!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy minden rendbe jött?

2012. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!