Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerdán megyünk vissza az...

Szerdán megyünk vissza az ortopédiára, hogy kell -e fűző. Az elég ha csak itthon hordom?

Figyelt kérdés

Vagyis kivéve iskolában.

Jártam gyógytornára betanultam a feladatokat.

Iskolába is járok gyógytornára.

Heti 1 úszásom van( nem mindig megyek, mert sokszor beteg vagyok stb.)

Az elején mert most 3.-szor megyünk azt mondta fűző nem szükséges. 2.n-ál is ezt. De most fog kiderülni.

A jobb vállam az eljén sokkal feljebb volt mint a bal most már kb. egyáltalán nem (picit)!

Meg az elsőnél röntgen is volt.

Az most is lesz.

Én nagyon félek, hogy majd kell füző.


2012. jan. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig azt mondták, hogy nem kell fűző, és azóta csak javult az állapotod, akkor biztosan most sem fog kelleni. De a fűzőt nem elég csak otthon hordani, mindenhol kell, egyik barátomnak volt és napi 2-3 órát vehette le asszem, abban kellett aludnia is.
2012. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kell is minél kevesebbet hord. Nekem volt, én tudom. Én sajna mindig hordtam, majd amikor azt mondták az orvosok, kész elég volt, olyan fájdalmaim voltak, hogy üvöltöttem. A gerinc és az izmos felveszik a fűző formáját, és semmit dolgok nincs, mert a fűző tart. majd leveszed fél év után, és 5kilót nem tudsz megemelni, mert olyan fájdalmaid lesznek, letapadnak az izmaid, és újra kell kezdened a tornát, úszást, mindent, hogy tudj mozogni fájdalom nélkül.
2012. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jártál volna gyógytornára míg hordtad a fűzőt akkor nem tapadtak volna le az izmok.
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi! Ezek tényleg hasznos válaszok!

Utolsó ezt kinek írtad????

Háát nagyon reméllem, hogy nem fog kelleni!

És tényleg ha eddig nem kellett, akkor most miért kéne?

2012. jan. 9. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, minden nap mentem fűzővel is gyógytornára. De megkérdezhetsz bármilyen orvost, nem ajánlják.
2012. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!