Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdprotézissel is leszázaléko...

Térdprotézissel is leszázalékolhatnak valakit? És mennyibe kerül a beépítése? Ma voltam traumatológián, és közölték a protézist, de félek, mert még csak 19 vagyok, és dolgoznom kellene ezután is, de nem mondtak semmit.

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De menj és kérdezd meg a háziorvosodat. Én úgy tudom,hogy általában ő szokta javasolni, és nyomtatvány is kell hozzá, amit ha jól tudom ő szokott adni.
2012. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TB támogatja a műtétet, de a várólista nagyon hosszú, 1-2 év is lehet mire sorra kerülsz. Nem hinném, hogy utána leszázalékolnának, hiszen a funkciót teljesen helyreállítja a műtét, a fájdalom is elmúlik. Inkább a műtétig nehéz kibírni, ha nagy fájdalmaid vannak, utána teljes életet élhetsz, sportolhatsz, végezhetsz fizikai munkát is.
2012. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülnék neki, csak eléggé szomorú, hogy 19 évesen azt mondta a doki, hogy legalább 50 éves vagyok a térdem alapján... meg hogy menni alig bírok... és régebben rengeteget sportoltam, na most azt elfelejthetem így.
2012. jan. 10. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem százalékolnak le vele, legalábbis rokkant nem leszel tőle, ugyanis a térdprotézis műtét egy állapot javító műtét, utána helyrejönnek a funkciók. Ezt egy olyan valaki írja most neked, aki ebben dolgozik, úgyhogy első kézből kapod a választ. Jogszabály kizárja, hogy emiatt leszázalékoljanak!
2012. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!