Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül Salgótarjánban...

Mennyibe kerül Salgótarjánban (! ) a tüdőszűrés?

Figyelt kérdés

Nem járok iskolába már, de még nem is dolgozom. 19 éves vagyok. Gondolom akkor semmi kedvezmény nekem.

És összesen mennyit kell fizetni?

Van még valami vizitdíj vagy hasonló? Simán bemegyek az sztk-ba és beülök kivárni a soromat és ott fizetek majd és ennyi?

(Különben mekkora marhaság, hogy fizetős így még annyi ember se fog eljárni szűrésre... visszafelé fejlődik az ország!)


2009. máj. 25. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Amerikában is pénzért van ez, akkor is ha van biztosításod igaz, hogy ott több a fizetés, de pl. egy háziorvosi anamnézis felvétel az átszámítva 16 ezer ft. Valahol van egy lista, mi mennyibe kerül szerintem ez országos kivéve, ha magándokihoz mész.

Tesóm külföldön tanul, itt nincs bejelentve, és nem dolgozik, és nem kellett fizetnie a dokiért.

2009. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk Debrecenbe, ha nem ök hivnak be szürésre, hanem magadtol mész és elmultál 18 akkor 900 ft-ot kérnek.
2009. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kilenc-száz forintot? az nagyon jó.

Én 2000-5000 forintot olvastam a neten, de kissé soknak találom. Remélem itt nem annyira drága...

Köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!