Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent pontosan hazamennem...

Mit jelent pontosan hazamennem saját felelősségre a kórházból? Érdemes hazamennem? Ha netán gond van a két hét alatt visszajöhetek a kórházba?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy bent fekszem negyedik napja a kórházban visszatartáson vagyok de csak feküdnöm kell mert egyszer voltak fájásaim és kapok visszatartó gyógyszer de már azóta az eredményekkel is rendben van és nem voltak azóta fájások de a méhszájam teljesen zárt.

De én úgy gondolom hogy otthon is tudnék feküdni és gyógyszert szedni.34 hetes terhes voltam tegnap és 36. hétig kapom a gyógyszert és utána is bent kellene feküdnöm míg meg nem szülök.


2012. jan. 29. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen visszamehetsz. Azt jelenti, hogy ha valami történik mégis, akkor a kórházat nem lehet felelősségre vonni.
2012. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted, ill. szerintetek érdemes hazamennem???
2012. jan. 29. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen messze laktok a kórháztól?

Ha esetleg van bármi baj,tudsz e azonnal indulni a kórházba(nincs e másik pici gyerek,akinek a őrizetét meg kell e oldani)?


Én ha közel lenne a kórház,lenne kocsim,az orvosommal mindent átbeszélnénk és hazamennék.Főleg azért,mert képtelen voltam a kórházban pihenni,normálisan aludni addig is mikor már megszültem,márpedig ilyen állapotban a legfontosabb a sok pihenés,fekvés.

Természetesen,Neked kell döntened,minden eset,más és más..

2012. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Úgy vagyok vele, hogy az ördög nem alszik, és nem véletlenül akarják, hogy maradjak bent. Ki lehet bírni a babáért.
2012. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a legjobb helyen (orvosi szempontból) a kórházban vagy.

És igazából a jelentése: saját felelőtlenségre hazamehetsz. Kitartás!

2012. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!