Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolás. Vannak kik...

Leszázalékolás. Vannak kik betegek, mégsem százalékolják le. Vannak kik, szimulálnak, vagy egy adott betegséggel százalékolják le. Van akitől elveszik, de szinte mozgásképtelen. Ezeket nem felügyeli senki? Ez az egész színjáték kinek jó?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 08:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%

a németek anno... humánusabban csinálták!

a beteg, munkaképtelen és magatehetetlen beteg embereket azonnal a gázkamrákba irányították, és ott rövid idő alatt megszabadították őket a szenvedéstől.

Nem úgy, mint "dicső" narancsos pártunk és kormányunk élén, "orbán testvérrel" a ki a lassú kínhalálra (éh és fagy stb.) kárhoztatja az említett (szemükben értéktelen)embereknek titulált, betegeket.

2012. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

A mai nap folyamán, betegszállító kisbusszal MRI-re vittek rosszabbodás miatt, koponya MRI.

Az egyik beteg útitársam, mélységesen fel volt háborodva, hogy a leszázalékolást, el veszik tőle.

Mikor kérdeztem, mi a baj? Mivel százalékolták le.

Csak, ennyi volt a válasza:

"sarokcsont kinövés"

Hát no comment.

2012. febr. 2. 21:25
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ez tényleg no comment :((


Remélem rendbejön!

2012. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ugyan.

Nekem 32 éves koromtól, csak

Jobb oldali agyi verőér elzáródásom van,ér szűkületek, 6db agyi infarktus, 3 db vérzéses góc, 1db agyi vérzés,bal oldali legyengülés,tahycard szívműködés,magas vérnyomás, 30fokos látótér beszűkülés, raynaud-szinrdóma (vérszegénységet okoz)

Bal oldali arcideg bénulás, érzékelvesztés bal oldalon (kéz-láb), dadogás, mondatmegformálási zavarok, tájékozódási zavarok, bal oldali napi több alkalmas lezsibbadás-mozgáskiesés,hirtelen erő elveszítés,(levegőt is alig bírok venni) koncentrációs és mozgáskoordinációs zavarok. 7 orvosból 7 nyilatkozza, hogy le fogok bénulni bal oldalra, s szerencsés leszek, ha a fejem tudom fordítani.

Most 34 vagyok, s szerencsésnek érzem magam, hogy még sétálok.

A sarokcsont kinövésessel ellentétben én 40%-ot kaptam :)

Sebaj, nem vagyok beteg, keresek melót.

napi 4 szem értágító, vérlemez összetapadás gátló, vérnyomáscsökkentő, trombózis gátló és egyéb más szarok.

Pattanásig feszültek az erek a fejecskémbe.

Doki közölte,"fejgörcs + arc lezsibbadás, irány kórház, talán még beérek időben"

Magyarország én így szeretlek :D

2012. febr. 3. 11:01
 15/26 anonim ***** válasza:

Kedves :((


Intézz egy sarokcsont-kinövést, hátha!... :(

2012. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ha választhatnék, inkább gyógyítsanak meg.


34 évesen nem mindegy.

2012. febr. 4. 13:20
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen életkorban nem mindegy.

Remélem meg is fognak! Minden jót!

2012. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajna nem tudnak.

Igy van semmilyen korban nem mindegy.

2012. febr. 5. 20:12
 19/26 Dettynaa válasza:
Ez az egész egy nagy ördögi kör!!!! Akinek pénze van, leszázalékolják, akinek nincs, az meg mehet munkát keresni. Az én anyám "pszichésen"van leszázalékolva, egész évben szanatóriumokban üdül, hogy meglegyen a kórházi napok száma, de persze télen vonul be, mert otthon drága a fűtés. Röhög a markába, amikor bemegy a bizottság elé, nem festi be a haját, kiveszi a fogsorát, és persze csak azokat a zárókat viszi ahol a doki elfogadta a pénzt, hogy mit kell ráírni a záróra. Ha valaki megnézné másnap, és látná, hogy mit írt a paírjára az aki a valódi diagnózist írta rá!!! Pénze van, arra költi, hogy maradjon leszázalékolva!
2012. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Túl sokan voltak 'kamubetegséggel' leszázalékolva, ez tény. Egyet ismerek, neki pl magas a vérnyomása:O ÉS? (lassan már kinek nem?) Túl sokat zavarnának vissza most dolgozni, akik tényleg betegek, ez is tény és elég nagy baj. Javaslatomat a kérdezőnek csak priviben merem leirni.
2012. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!