Anyajegy kérdés?

Figyelt kérdés

Ma voltam kórházba az anyajegyemmel. Tudni kell, hogy ez egy szemölcsös anyajegy, születésem óta rajtam van, viszont pár éve (nem tudom pontosan) elkezdett elváltozni. Jelenleg varas a teteje, és egy pici rész hozzá nőtt...nem hatalmas de mégis csúnya.Tegnap belekapott a cicám ezért mentem el ma orvoshoz, de amúgy is le akartam volna szedetni már.


Olvastam az interneten a kockázatáról, melanomáról....annyira megijedtem, hogy pánikoltam és hisztirohamot kaptam...

Nem akarok meghalni, nagyon fiatal vagyok, még csak 20 éves:/


Bőrgyógyászaton megmutattam, elmondtam ugyan ezt amit fent is....a doki nem mondta rá hogy fú de ronda, meg semmit, csak közölte hogy ezt le kell vetetni..felküldtek a sebészetre ott március 5.-re kaptam időpontot. Mi van ha addig áttétes lesz az anyajegy és menthetetlen leszek?:'S Én nagyon félek ettől, beleőrülök ha ezért fogok meghalni.....


Szerintetek van félnivalóm, vagy jól teszik a dolgukat az orvosok, és ne féljek mert nincs olyan baj, ezért nem küldtek sürgősen műtétre?:S


20l


2012. jan. 31. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre senki sem beszélt semmilyen rákról, ne verd a habot. Van egy problémás anyajegy, amit levesznek, aztán gondolom, elküldik szövettanra a biztonság kedvéért. Majd akkor kiderül, hogy esetleg rosszindulatú volt-e.
2012. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De félek, hogy az és még egy hónapot várhatok vele, hogy leszedjék. Az orvosok nem gondolnak bele, hogy ezen életek is múlhatnak?


Mondjuk nekem nem úgy néznek ki, mint a google képtalálatai képein...nincs szétterülve ez egy zömök varas anyajegy amihez hozzá nőtt egy pici darab még. Sötétbarna alapból, hozzá világosbarna rész nőtt. Nincs kék szín sem hálistennek!

Ha a fent említett dolgok meglennének, nem említette volna az orvos a melanoma lehetőségét? Mert nekem nem mondott semmit se, csak hogy le kell venni menjek fel a sebészetre, és adott egy papírt.

Francért nem kérdeztem meg, már úgy bánom-.-.....

2012. jan. 31. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagy gáz lenne, csak kaptál volna hamarabb időpontot...ha nagyon idegesít, kérd ki egy másik orvos véleményét is.
2012. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már túl vagyok a műtéten, előrébb hozattam:) Levették, főorvos műtött és azt mondta szerinte semmi baja, ez egy jóindulatú daganat volt mivel a melltartóm folyamat sebezte az anyajegyet, ezért a szervezetem elkezdte visszaépíteni:) Elküldték azért szövettanra.... remélem nem lesz nagy baj:P
2012. febr. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!