Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben, Böszörményben...

Debrecenben, Böszörményben valami jó háziorvos?

Figyelt kérdés

Egy kedves,megértő kéne, aki laza és lehetőleg ne menjen nyugdíjba pár éven belül.

Olyan gondom van, hogy minden hónapban hatalmas menstruációs görcsök gyötörnek(Anyukámtól örököltem). Ilyenkor egy lépést sem tudok tenni,csak a wc-ig meg a fürdőkádig. Gyógyszerrel, villany párnával és forró vízzel szoktam túlélni. Ilyenkor mindig otthon kell maradnom, el sem tudom képzelni ha pont a suliban jönne rám..haza sem tudnék jönni. Szerencsére eddig indig hajnalban,vagy reggel jött meg. És eddig hétvégén. De most átcsúszott hétköznapra, így igazolást kell kérnem az orvostól ilyen esetekre. Viszont az enyém nem ad. Azt mondja, hogy ez nem indok. Sok mindenki szenved, és mégis el tud menni. ... stb ...

Olyan orvos kéne, aki simán ad ilyen esetekre, és visszamenőlegesen is igazolást ( ha ma felhívom hogy nem tudok menni suliba sem, sem pedig hozzá nem bírok, mert görcsölök) azt mondja hogy oké..nyugodtan maradj otthon...majd bejössz valamelyik nap az igazolásért.


egyik ismerősömnek olyan rendes a háziorvosa,hogy ha azt mondja hogy tegnap elaludtam és nem tudtam menni első 2 órára, akkor is ad neki viszsamenőlegesen is...ilyen kéne nekem is !!


2012. febr. 1. 17:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!