Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy betegedhetnék meg?

Hogy betegedhetnék meg?

Figyelt kérdés
sziasztok azert kerdezem mert nem akarok ilyen hidegbe iskolába járni mivel itt nem hirdettek szünetet máshol meg igen :/ Tényleg csak akkor fázok meg ha elkapom valakitöl?a hidegtöl nem lehet vagy ha ennék havat vaggy fagyit .azt hallottam ha megeszek egy jégkockát és iszok rá forro teát attol sápadt leszek és másnapra fájni fog a torkom.légyszi mondjatok még valamit :DD Selejtt megjegyzéseket nem kérek nem életre szolo betegséget akarok csak 1 hét pihenöt eddig még nem voltam beteg ebbe a tanévbe..Köszike előre is :) (K)(L)
2012. febr. 4. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le egy szál pólóra, és menj ki egy fél órára a hidegbe. Aztán ha tüdőgyuszival döglesz 3 hétig, ne engem szidj.
2012. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb: elmész a dokihoz, hogy előző este belázasodtál és fájnak a végtagjaid. Fáj a fejed és hányingered van.

Ki fog írni.

2012. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Hideg van a suliban ezért akarsz beteg lenni???

És azért mert fázol a suliban, képes vagy pl. betegre fagyasztani magad?

Ez elég logikátlan.


Egyszerűbb lett volna azt írni hogy nincs kedved suliba menni.

Én semmilyen kísérletezést nem ajánlok, mert majd kapsz valami tüdőgyulladást és nem a hideg suliba kellesz menned, hanem egy hideg kórházi kórterembe.

Addig örülj amíg egészséges vagy.


Üdv.

2012. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
Mit mond a pszihológusod?
2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt h megy a hasad, meg hánytál, nem igazán tudják ellenőrizni.
2012. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem bocsika én nem mondtam hogy jéggé akarok fagyni..Én olyan válaszokat kértem hogyha lenyelek egy jégkockát és iszok rá forró teát akkor télleg tüdögyulladásom lesz egy szoval se emlitettem hogy félmeztelenül akarok rohangálni az udvaron -.- Remélem így logikus neked!!

Amugy én nem járok pszihologushoz nem értem honnét vesz egy olyan ember aki még a nevem se tudja ilyeneket feltételezni huzz már innét a p*csába..

Aki nem lehurrogó válaszokat adott annak pedig köszönöm *.* :)

2012. febr. 5. 17:15
 7/8 akva apor válasza:
Egyél krétát,lázat kapsz(nem tudom meddig 1 hét talán)meg még kitalálsz a láz mekllé vlmit és kész.
2012. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 napot a szülő is igazolhat, nem kell megindokolni az iskola felé.
2012. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!