Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bokarándulással traumatológiára?

Bokarándulással traumatológiára?

Figyelt kérdés
A kerületünkben van traumatológia, ahová nem szükséges beutaló. Javulni nem akaró kifordult bokával mehetek oda, vagy inkább a háziorvostól kérjek beutalót/tanácsot?
2012. febr. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj, oda nem kell beutaló.
2012. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, nekem tavaly ment ki így a bokám. :s Én nem mentem vele orvoshoz, ugyanis szerintem legfeljebb begipszelni tudja, én meg azt nem akartam.

Sajnos a bokarándulás nagyon és sokáig fáj, hónapokig akár. :s

Szóval szerintem csak akkor menj vele orvoshoz, ha a gipszelést is vállalnád, mert sajnos mást nem nagyon tud vele kezdeni. Vagy igen? :s

Nem értek hozzá, csak nekem ezt mondták.


Amúgy mondjuk akkor először lehet, hogy háziorvoshoz kéne menni, hogy röntgenre adjon beutalót.

De ez csak tipp.

2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, akkor talán előbb a háziorvossal nézetem meg, nem szeretném, ha egyből gipsz lenne! Köszönöm szépen!
2012. febr. 7. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a traumatológiára kel elmenni, röntgen nélkül a háziorvos sem tud semmi biztosat mondani.


De gondolom, időközben túlestél rajta.

Mi lett, begipszeltek?

2012. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!