Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Attól tartok nemi betegségem...

Attól tartok nemi betegségem van, mit tegyek, hova menjek vele? Eléggé kétségbe estem

Figyelt kérdés
Attól tartok nemi betegségem van (szerintem szifilisz 1. stádium), mit tegyek, hova menjek vele, szükség van beutalóra, vagy csak bemegyek egy bőr és nemibeteg gondozóba és megvizsgálnak? eléggé kétségbe estem, félek hogy talán megfertőzöm a közelemben élőket (mondjuk WC-n), és félek hogy kiderül, bűntudatom van miatta...
2012. febr. 8. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész a bőr- és nemibeteggondozóba.

Amúgy meg megérdemeled.....

2012. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ott azonnal megvizsgálnak, nem kell heteket hónapokat várni egy időpontra?


tudom hogy megérdemlem, hülye voltam, de a családtagjaim és barátaim nem érdemlik meg, és félek hogy ha nme kezelik sürgősen akkor a 2. stádiumban megfertőzhetem őket


21/F

2012. febr. 8. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam h pasi vagy:P


Minél előbb a bőr-és nemibeteg gondozó...állítólag kitudnak gyógyítani!

2012. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
remélem már ot vagy....
2012. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szifilisz jórészt nemi aktus során terjed. Gondolom a családtagjaiddal nem élsz nemi életet.

Nemi beteg gondozóba menj.

2012. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!