Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel köszöbölhetném ki az...

Mivel köszöbölhetném ki az állandó fejfájásomat a bal tarkómnál?

Figyelt kérdés

néhány napja vagyok betegeskedő, néha be belázasodtam előző nap voltunk az ügyeleten, de akkor a torkom miatt mivel nagyon nehezen nyeltem és akkor csak néha fájdult meg a fejem, másnap már egyből hasogató érzésem támadt a bal tarkómnál ami lüktetésszerű, és ha fekvésből vagy ülésből állok fel egyszerüen visszesek mert annyira fáj.


Nem feltétlen gyógyszert kérek hogy mit használhatnék a csillapítására (gondolom erre az algopiryn az jó) hanem hogy mitől múlik el? kevés folyadék? kevés étel? nemtudom hogy más lehetne de nemhinném hogy 14 évesen ilyen gondokkal kellene küszködnöm


2009. jún. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fejrák.
2009. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
noob -.-' öm az adminok vagy moderátorok nemtudnák törölni az ilyen típusú válaszokat? :O mertha még talán agyrákot írt volna...
2009. jún. 3. 15:25
 3/5 anonim válasza:
Igyál sok folyadékot, és aludj sokat. HA elmúlt a torok-problémád és lázad, akkor a fejed sem fog fájni
2009. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz szépen :D igazad van :D tényleg elmúlt
2009. jún. 5. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
a tarkó fájás még lehet szem probléma is
2009. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!