Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy van az, hogy egy kórházba...

Hogy van az, hogy egy kórházban nincs lázmérő?

Figyelt kérdés
Beteg rokonom tüdőgyulladással bekerült a Korányi kórházba. Látogatásakor kiderült, hogy ismét lázas. Az ápoló azt mondta, lehet, de nem tudják ellenőrizni, mert az osztályon NINCS LÁZMÉRŐ. Feleségemnek kellett venni a gyógyszertárban, és felvinni. Itt tartunk jelenleg, magyar egészségügy 2012. Mit szóltok hozzá?
2012. febr. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs min csodálkozni.Sok kórházba a gyógyszert is be kell vinni.Főleg ha valami extra dologról van szó.Én kórházban dolgozom.A raktár teljesen üres.Nincs pénz.Mi ott tartunk és ez nem vicc ,hogy a személyzeti w.c-re mi magunk vesszük a papírt.Végül is jól keresünk.....Igen itt tartunk.És ez csak rosszabb lesz!!!!
2012. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Igen, itt tartunk.. Én nem akartam elhinni, de szülés után nekem is mondták, hogy mérjek lázat, ha hoztam. Barátnőm pár nappal előttem szült, őt szabályosan lecseszték, hogy nem vitt.
2012. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A WC papíron én se csodálkozom, azt úgy is hazalopná valaki. De hogy alap diagnosztikai eszközök ne álljanak rendelkezésre... jó hogy nem kell sztetoszkópot is vinni, meg kacsát, meg ágytálat. Meg ágyat matraccal. Szomorú.
2012. febr. 8. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Tesóm nemrég szült.

1,Közölték,hogy sajnos nem tudnak ágyneműt cserélni az 5 nap alatt,így ha összevérezi és ki szeretné cserélni hozzon magával.

2,lázmérőt vinni kellett

3,nem tudtak szülés utáni órákban egy fájdalomcsillapítót neki adni,én mentem le az ügyeletes patikába fájdalomcsillapítóért

4,az 5 nap alatt amíg bent volt,egyszer(!!) takarítottak nála,így mikor látogatni mentem vittem magammal a domestost wc-t súrolni..


Tovább nem is mesélem..

Ezenfelül,volt választott orvosa,szülésznője,szóval még nem kevest fizetett is.

Szörnyű!

2012. febr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!