Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Balázs Csaba endokrinológus...

Dr Balázs Csaba endokrinológusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon jó endokrinológust keresek,aki széles körűen ért az endokrin betegségekhez.Van valakinek tapasztalata Balázs Csabáról?

Azért gondoltam rá,mert az orvos válaszol oldalon sem rendezi le 2 tőmondtattal a kérdezőket,hanem úgy tűnik bőven ír,figyelmesen elolvassa a kérdéseket,segítőkésznek tűnik-bár ez alapján még nem lehet megítélni,milyen.Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Előre is köszönöm szépen!


2012. febr. 17. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Kiváló, kommunikatív kolléga, egy kisebbfajta zseni a szakmában. Tisztelettudó és értelmes.
2012. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

(várok még válaszokat)

És hol lehet őt elérni?Nem budapesti vagyok,nem tudom ez esetben el lehet-e mennem a rendelésére vagy csak magánrendelésre?

2012. febr. 17. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

0630/631-9309 a telefonszáma, mondd neki, hogy az interneten kaptad egy egykori fiatal hematológus kollégájától, aki ez úton is jó egészséget és boldogságot kíván neki. Nagyon rendes ember, ő majd segít mindenben.


Jobbulást neked is!

2012. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi!Remélem,hogy Ő mostmár tényleg segíteni fog :(
2012. febr. 18. 14:10
 5/5 Erika Bálint válasza:

Szia! érdeklődni szeretnék, hogy végül elmentél-e a doktor úrhoz és, hogy mi vele a tapasztalatod?

Édesanyámnak keresek jó endokrinológus szakorvost.


Köszönöm szépen!

Erika

2016. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!